Svatba v zimě? A proč ne? Zimní svatba je elegantní, éterická, provoněná vůní jehličí.. i Vy jdete na svatbu? Chcete novomanželům darovat peníze a zároveň je překvapit něčím originálním? Tato ručně vyráběná svatební krabička je přesně pro Vás :)

Pokud chcete vyrobit krabičku dle vlastních požadavků..můžete objednávat zde , s tím že napíšete své požadavky - barvy, texty apod.. POZOR!! nové zakázky přijímám až od 1.ledna 2017.

zdroj: pinterest

Ideálními zimními barvami je samozřejmě bílá, stříbrná či zlatá. Pokud ale chce být nevěsta jiná, barevnější, může zvolit třeba modrou barvu a její odstíny doplněné základní bílou..  Na tétokrabičceje použit designový karton s potiskem modrých tmavých a světlých koleček s bílými vločkami, doplněné modrými růžemi.

foto: Katy scrap

nezapomeňte, krabičku vyrábím od základu celou ručně ( jen květiny a stuhy bývají kupované), takže potřebuji čas na zpracování Vašich požadavků ..min. 3 dny..v lepším případě týden.. pokud na krabičku extra spěcháte, sledujte moji nabídku, čas od času se vyskytne možnost nákupu krabičky, která je IHNED SKLADEM!! .. třeba tato je ihned k dispozici..  :)

zdroj: pinterest

Boční strany zdobí velmi oblíbený svatební damašek, víčko je převázáno tmavě tyrkysovou saténovou stuhou, uvnitř klasické texty.

foto: Katy scrap